Son Dakika
13 Nisan 2024 Cumartesi

Uçaktan dehşet Anları! İnsan parçaları şehre Düştü

08 Ocak 2014 Çarşamba, 07:08
ucaktan-dehset-anlari-insan-parcalari-sehre-dustu-52ccdb5344e19

Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde bir uçaktan insan parçaları düştüğü belirtildi. Polis, aynı gün bir uçağın inişte teknik sorunlar yaşadığını ve havadan düşen insan parçalarıyla bağlantısı olup olmadığının araştırıldığını açıkladı.
Cidde kentinde Pazar günü yaşanan korkutucu olayda, Cidde kentinin kalabalık caddelerinden birinde yola insan parçaları düştüğü açıklandı.
AFP haber ajansına bilgi veren polis Teşekkürler Ralph, teşekkürler. Bu senin gecen. Sen olmasaydın bunların hiç biri olmazdı. Bazen sevdiğim adam kendi hatasını kabul etmediğinde Haber Haber burnun dibindeki geçmişini göremez. Burnunun dibindeki ne? Oldukça büyük bir et parçası olmalı. Babanız iyi bir adam ve sizi seviyor. Ben öyle düşünmüyorum. Bunu yüzünden anlayabilirsin. Artık eskisi gibi değil. Şu anda öyle görünmüyor olabilir değil mi? Babanla tanışmıştım. Kalpsiz banka gününden sonraki günde. Ayaz her yeri sarmıştı. Kahrolası para. Kafesin içindeki hiç bir şeyi görmek istemiyordum. Babam kafeste miydi? İnsanlar kocaman değişik şekillerde kafesler yaparlar. Banka onlardan biri. Tamamen kapalı. Mary Poppins bizi asla bırakmayacaksın değil mi? Sensiz ne yaparız? Fırtına geçene kadar burada kalacağım Tamam, geçti. Geçti Bayan Travers. Bay Banks düzelecek. yetkilileri, ‘havada düşmekte olan birinin’ görüldüğüne dair kendilerine ihbar geldiğini belirtti. İncelenen insan vücuduna ait parçaların, ‘iniş takımından düşmüş olabileceği’ belirtildi.
Polis, Cidde’de aynı gün Suudi Arabistan havayollarına ait bir uçağın iniş esnasında teknik sorun yaşadığını belirterek, parçaların bu uçaktan düşmüş olabileceğini ifade etti.
Havayolu şirketi tarafından ‘küçük bir arızadan’ kaynaklandığı açıklanan teknik sorun, iniş esnasında 29 yolcunun yaralanmasına neden oldu.
Uçakların iniş takımlarında kaçak yolculuk yapılması son yıllarda çok sık rastlanan bir durum haline gelirken, Söz veriyorum. Hayır, hayır. Ben sadece Haber Çizgi filmlere tahammül edemiyorum. Hadi uçurtma uçuralım. En yükseklere. Hadi uçurtma uçuralım. Havalarda süzülsün. Atmosfere kadar yükseltelim. Bulutların üstüne. Beni bırakma. Asla. Söz veriyorum. Seni asla bırakmayacağım. Rüzgar Doğudan esiyor. Sis geliyor. Sanki bir fırtına Haber Haber kopmak üzere. geçtiğimiz yıl İstanbul’dan Londra’nın Heathrow Havaalanına inen bir uçakta da parçalanmış insan kalıntıları bulunmuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...