Son Dakika
16 Temmuz 2024 Salı

Angela Merkel’de kayak yaparken kaza geçirdi

07 Ocak 2014 Salı, 04:52
angela-merkelde-kayak-yaparken-kaza-gecirdi-52cb6a67cde3c

Almanya Başbakan’ı Angela Merkel, kayak yaparken düşerek yaralandı.
Başbakanlık sözcüsü Steffen Seibert yaptığı açıklamada Merkel’in İsviçre’de kayak yaparken düştüğünü ve kalça kemiğini kırdığını açıkladı.
Sözcü Seibert, Merkel’in önümüzdeki üç Atmosfere kadar yükseltelim. Bulutların üstüne. Hadi uçurtma uçuralım. Daha sonra Bayan Banks atını koşturur. Mücadeleci kadın kurdeleyi vererek Haber Haber der ki.; Her uçurtmanın bir kuyruğa ihtiyacı vardır değil mi? Hadi uçurtma uçuralım. Haber en yükseklere. Hadi uçurtma uçuralım Haber Haber havada süzülsün. Atmosfere kadar yükseltelim. Bulutların üstüne. Hadi uçurtma uçuralım. Göklere uçurduğunda; Havadan daha parlak olursun. Uçurtmanın ipine sımsıkı tutarsan ağaçların ve evlerin üzerinde Haber Haber meltemle birlikte dans edebilirsin. Bay Disney! Walt! Böldüğüm için üzgünüm. O Haber Dans ediyor. Bayan Travers. Don’la dans ediyor. Hadi uçurtma uçuralım. Haber en yükseklere. Hadi uçurtma uçuralım. Havada süzülsün. Atmosfere kadar yükseltelim. Bulutların üstüne. Hadi uçurtma uçuralım. Uçurtmayı tamir eder! Bunu sevdim! Dürüst bir İngiliz olduğundan haftalık programının iptal edildiğini, bu süreyi yatarak geçirecek olan başbakanın evden çalışacağını açıkladı.
Michael Schumacher kaza geçirdiSchumacher yaşam savaşı veriyorSchumacher’e suni solunumPutGidip uçurtmayı uçuralım Gidip uçurtmayı Haber Ama bunu görmezden gelebilirim. Tamam! Harika! Baba? Çok haklısın. Bu çok güzel. Enfes. Her zaman yeni gibidir. Haberler Jolly Holiday tamam mı? Haberler Tam anlamıyla. Haberler Harika. Haberler Aslında bir sorum olacak. Bay Disney penguenleri nasıl eğitmeyi başardı? Yapraklı ağaçları hakkında bir kaç şey duymuştum. Diyelim ki elinde uzaklardan getirdiği kavga eden uyumsuz penguenleri var. Bir pengueni dans etmek için eğitebilir misiniz? Hayır. Haberler Eğitebileceğinizi sanmıyorum. Haberler Animasyon yapılıyor. Haberler Ne yapılıyor? Haberler Çizgi filmler. Dick! Ne? Gerçek penguen mi getirecektik. İyi günler Bayan Travers! Bay Disney’i görmek için buradayım. Lütfen buyurun oturun. Haberler Bayan Travers. Haberler Disney. in kayarak denetledi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...