Son Dakika
16 Temmuz 2024 Salı

Beşiktaş Trabzon’a takas teklifinde bulunacak

09 Aralık 2013 Pazartesi, 15:56
besiktas-trabzona-takas-teklifinde-bulunacak-52a5cb483e6f3

Beşiktaş Trabzon’a takas teklifinde bulunacak : Trabzonspor’un stoperi Giray Kaçar’ı transfer etmek isteyen Beşiktaş, Bordo-Mavili ekibe takas teklifi sunacak!

Önceki gün Başkan Fikret Orman’ın Akaretler’deki kulüp binasında yaptığı toplantının ayrıntıları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Yardıma ihtiyaç duyduğumuzda birbirimize yardım edeceğiz. Birlikte oğlumuzu büyütmeye çalışacağız. Kalan günlerimde sevip sayacağım kişi olarak seni seçiyorum. Abigail. Haksızlık bu. Çünkü sen prova yaptın. Haksızlık bu. O prova yapmış. Abigail. Adım Haberler. Pekâlâ. Tamam. Öncelikle Son Dakika Haberleri Öncelikle seni seviyorum. Bana birçok konuda yardım ettin. Güzel bir çocukla buraya kadar geldik. Az önce bir şiir hatırlamaya çalışıyordum. Hazırlanırken. Galiba şöyle başlıyor. “Yüreğini, yüreğimde taşıyorum.” “Hiçbir zaman onsuz değilim.” “Ben nereye gidersem, sen de oradasın.” Galiba şiiri mahvediyorum ama galiba Haber sonu şöyleydi. “Yıldızları birbirinden ayıran Mucize bu.” “Yüreğini taşıyorum.” “Yüreğini yüreğimde taşıyorum.” Sanırım söylemeye çalıştığım şu. Birbirimizi sevmeye çalışalım ve Haber azmedelim. Kısa bir tören istiyorsunuz ama Haber uzun konuşma yapmayı becerebiliyorsunuz. Yüzükler. Beni sevindir. Cook County’nin ve Illinois eyaletinin bana verdiği Haber yetkiye dayanarak sizi karı koca ilan ediyorum. Ocak ayındaki ara transfer döneminde kadrosuna 2-3 futbolcu katmayı planlayan Beşiktaş’ın Trabzonspor’un stoperi Giray Kaçar’ı transfer etmek için girişimde bulunacağı ifade ediliyor. Siyah-Beyazlı yönetimin Giray Kaçar için Trabzonspor’a kadro dışı bırakılan Gökhan Süzen’i teklif edeceği belirtildi. Bordo- Mavili kulübün de bu transfere sıcak bakabileceği ama yine de Siyah-Beyazlı kulübün bu transfer için takas dışında üste para verme durumunun olabileceği de gelen haberler arasında. Teknik direktör Slaven Bilic’in de Giray Kaçar’ın transferine olumlu baktığı bildirildi.

SLAVEN BİLİC AFFA KARŞI ÇIKIYOR

Beşiktaşlı yöneticilerin kısa bir süre zarfında, ocak ayını beklemeden Trabzonsporlu yöneticilerle masaya oturup bu işi bitirmeye karalı oldukları da öğrenildi. Bu arada Giray’ın transfer edilmesini isteyen Bilic’in, kadro dışı bırakılan İbrahim Torraman’ın affına karşı çıktığı da ifade ediliyor.

YÖNETİCİLER ISRAR ETTİLER AMA…

Beşiktaş futbol şube sorumluları Ahmet Kavalcı ve Bardağın üstüne bas ve gelini öp. Tebrikler. Dikkat! Dikkat lütfen. Sessiz olun. Susun! Bu gece benden partiyi başlatmam istendi. Teşekkür ederim. Bunun County’de gerçekleşen Haber bir evlilik olduğunu söylemek isterim. Eğer Northwestem ya da Rush’ta çalışıyor olsaydık Haber yemekler daha güzel, içkiler daha çok olurdu. Kaliteli içkiler olurdu. Değil mi Lucien? Sakin ol koca adam. Haber’ın cimri olduğunu söylemiyorum. Ama bu akşamın yemeklerini büfeci Murray’ye yaptırmaya çalıştı. Çocuklar dinlendi ve ilk danslarına hazırlar. Haberler Lockhart ve Luka Haber karşınızda. Evli çift. Söylediklerin çok güzeldi. Gerçekten. Törene etnik bir hava kattı. Sadece görevimi yapmaya çalışıyordum. Ne anlama geliyordu? Hazırlıklı değildim. Bu kadar mütevazı olma. Harikaydın. Şöyle dedim; Haber “Et almaya çarşıya gittim ama Haber kasap yoktu. Ben de onun yerine balık aldım.” Pencap dilinde bir anda aklıma gelen bu oldu. Peki. Bu aramızda kalsın. Stevie Monder demek. Sana söyledim. Dediğin her şeyi duyuyorum. Biliyorum tatlım. Uyumaya çalış. Deniz Atalay’ın İbrahim Toraman’ın affedilmesi için baskı yaptıkları öğrenilirken, sportif direktör Önder Özen’in de desteğini alan Bilic’in affedilmemeleri konusunda ısrarlı olduğu bildirildi. Bunun üzerine yönetim Giray için ellerini çabuk tutma kararı aldı!

GÖKHAN FORMA ŞANSI YOK GİBİ

Beşiktaş’ta kadro dışı bırakılan Gökhan Süzen için Trabzonspor yeni bir başlangıç olabilir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...