Son Dakika
16 Temmuz 2024 Salı

Beşiktaş R10 Transferi için çözüm arıyor!

04 Ocak 2014 Cumartesi, 17:08
besiktas-r10-transferi-icin-cozum-ariyor-52c8222ae291c

Beş gündür hem yüz yüze hem de telefon ve mesajlaşma yoluyla bir çok defa Roberto Assis ile görüşme yapan  yönetim, pazar gününe kadar sponsor meselesini çözemez ise yeni alternatifler ile son kez masaya oturacak. Himalayalar’da mısın? Genç bir kızı Himalayalar’a gönderirken patronun ne düşünüyordu? Peki beni neden aradın? Haber Sağlığı mu? Şu sıralar pek kendinde değil sanırım. Bilmiyor musunuz? Onun en yakın arkadaşı sizsiniz. Son Dakika Haberleri neden hala gelmedi? dakikadan fazla oldu. Gidip baksana. Bir yerlerde uyuyup kalmış olabilir. Gelir birazdan. Belki hazımsızlık çekiyordur. Ama o bir kız. Biraz daha dikkat etmeliyiz. Git getir onu çabuk! Ben yanına gittiğimde ya hala tuvaletini yapıyorsa? Git bul onu! Geldi işte. Nerede kaldın? Hazımsızlık çekiyorum da. Gördün mü? Beni korkuttun. Hadi uyuyalım. Kemoterapiye başlaması gerek ama beni dinlemiyor. Eğer başlarsa biraz daha uzun yaşama şansı olabilir. Ama şimdi tek düşündüğü şey Başkan Choi ile uğraşmak. Ölüyor olması gerçeğinin yanında bunun ne önemi var ki? Onu ikna etmeye çalışacak mısın? Elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Elinizden geleni yapsanız da yaşayamayacak mı? Yani Haber Sağlığı Ne olursa olsun ölecek demek mi bu? Kanser çok ilerlemiş. Normal bir insan olarak yaşayabilmesi için en fazla ayı var.

Amerika’da bulunan başkan Fikret Orman’ın olaya el koyması ve “bu işi bana bırakın, gelince bu işi sonlandıracağım” demesi yönetime 2 gün kazandırdı. Yöneticiler bu iki günlük süreçte sponsor için tüm olanaklarını seferber edip aradaki farkı kapatmak için çabalıyorlar.

Başkan Fikret Orman’ın fiyatı 5 milyon Euro’ya çıkarıp, Assis’ten de son bir indirim yapmasını isteyerek ortak bir rakamda buluşup imzayı attırmaya çalışacağı öğrenildi. Fikret Orman aradaki fark için sponsor bulunamaması halinde Ronaldinho imzalı forma satışından verilecek pay teklifi ile Roberto Assis’i ikna etmeye çalışacak.

TARAFTARLAR GÖREVE

Bu transferin gerçekleşmesi halinde Ronaldinho, Beşiktaş Ondan sonra da ne kadar kötüleşir tahmin edemiyorum. ay yeterli değil mi? Özür dilerim, daha fazlası için çok meşgulüm. Bağlanmak istemiyorum. Neden? Çünkü ayrıldığımızda çok acıtır o zaman. Adi herif! Son Myung Hee, Bayan, Geldim anne. Uzun süre kalamayacağım. Çok üzgünüm. Gerçekten çok meşguldüm. Gerçekten. Telefonuna cevap vermiyorsun. Çok fazla telefon trafiğinden sistemimiz çöktü. Herkes şikayet etmek için arıyor. İnsanlar birbirleriyle savaşa girdi. İyi tarafı akşamları birçok kişi kanalı izliyor artık. Kanalın reytingleri tavan yaptı. Kötü yanı ise Başkan Son Dakika Haberleri’ün çok fazla yandaşı olması. Haber merkezinde bile ne kadar destekçisi olduğunu bilemezsin. İnternete girmene gerek yok. Muhtemelen maillerin ‘i aşmıştır şimdiye. Kendine çok fazla yüklenme ve uyu. Biz her zaman senin tarafındayız. tarihinin bir sezonda en fazla ücret alan oyuncusu olarak tarihe geçecek. Ronaldinho 6.5 milyon Euro değil 5 milyon Euro’ya imza atsa bile yıllık maliyeti ekstraları ile 20 milyon TL olacak.

Bu transferin parasını karşılayabilmek için başkan Fikret Orman’ın en büyük güvencesi ise taraftarlar. Ronaldino transferi ile en az 150 bin forma satışı hedefleyen başkan, kombine sayısında da patlama bekliyor. Başkan’ın şu ana kadar 9000 civarında olan kombine satışında Ronaldinho gelirse 25 bini bulma beklentisi var.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...